Voittajat Top-10

1. sincero €69,308
2. bjooorn €10,060
3. _tomtefan_ €9,719
4. KETHCA €8,377
5. futsko6666 €6,622
6. WasaViking €5,375
7. SPRINGNOTA €4,667
8. camilladk €4,624
9. VENOM21 €4,572
10. shangett €4,456

Bad Beat Jackpotti

€9,821

03 maa Bonorocks €2,413
02 maa MRCHUNK €6,227
24 hel HGoblin €7,719
14 hel ISKUKOUKKU €1,400
13 hel mrsRIVER €4,417
08 hel DrUsA123 €292
07 hel poseidon8 €654
07 hel HotRaise €1,639
06 hel Monasan €6,387
30 tam GIGIKE €2,126

Turnausaikataulu


Aloitusaika Tapahtuma Peli Limiitti Osallistumismaksu Palkintopotti
3/08/2007 07:00 CET Freezeout Telesina PL €3.00 €50.00
3/08/2007 07:15 CET Freeroll Soko PL Freeroll €20.00
3/08/2007 08:00 CET Freezeout Texas Hold'em NL €7.00 €100.00
3/08/2007 08:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/08/2007 08:30 CET Freezeout Texas Hold'em NL €0.25 €100.00
3/08/2007 09:00 CET Freezeout Soko PL €5.00 €50.00
3/08/2007 09:15 CET 1 VIP Morning Special Texas Hold'em NL VIP 1 €50.00
3/08/2007 09:30 CET Rebuy (1) Texas Hold'em NL €10.00 €500.00
3/08/2007 10:00 CET Rebuy (1) 5 Card Draw PL €5.00 or VIP 500 €100.00
3/08/2007 10:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/08/2007 10:30 CET Wild West Texas Hold'em NL €0.25 or VIP 25 €1,000.00
3/08/2007 10:45 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €200.00
3/08/2007 11:00 CET Freezeout Texas Hold'em NL €20.00 €400.00
3/08/2007 11:15 CET Daily 20 VIP Texas Hold'em NL VIP 20 €100.00
3/08/2007 11:30 CET Freezeout Texas Hold'em NL €10.00 €300.00
3/08/2007 12:00 CET Turbo Texas Texas Hold'em NL €5.00 €200.00
3/08/2007 12:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/08/2007 12:30 CET Rebuy (2+1) Texas Hold'em NL €2.00 €200.00
3/08/2007 12:45 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €200.00
3/08/2007 13:00 CET Rebuy (1) Omaha PL €7.00 €200.00
3/08/2007 13:15 CET €3,000 Satellite Texas Hold'em NL €1.50 €200.00
3/08/2007 13:15 CET Freeroll Americana PL Freeroll €20.00
3/08/2007 13:30 CET Freezeout Texas Hold'em NL €30.00 or VIP 3000 €1,500.00
3/08/2007 14:00 CET Rebuy Texas Hold'em NL €10.00 €500.00
3/08/2007 14:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/08/2007 14:30 CET Freezeout 5 Card Draw PL €5.00 €200.00
3/08/2007 14:45 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €200.00
3/08/2007 15:00 CET Freezeout Texas Hold'em NL €1.00 €100.00
3/08/2007 15:15 CET 3 VIP €50 Added Texas Hold'em NL VIP 3 €50.00
3/08/2007 15:30 CET Rebuy (2+1) Americana PL €5.00 €100.00
3/08/2007 15:45 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €4.00 or VIP 400 €400.00
3/08/2007 16:00 CET Shorthanded Freezeout Texas Hold'em NL €40.00 €1,000.00
3/08/2007 16:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/08/2007 16:30 CET Freezeout Soko PL €5.00 €100.00
3/08/2007 16:45 CET €1,000 Satellite 5 Card Draw PL €2.00 or VIP 200 €100.00
3/08/2007 17:00 CET Rebuy (2+1) Omaha PL €3.00 €100.00
3/08/2007 17:15 CET Freeroll 2-7 3-Draw Fixed Freeroll €20.00
3/08/2007 17:30 CET Freezeout Texas Hold'em NL €20.00 €1,000.00
3/08/2007 17:45 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €4.00 or VIP 400 €400.00
3/08/2007 18:00 CET Wild West Texas Hold'em NL €1.00 or VIP 100 €2,000.00
3/08/2007 18:15 CET €100k Satellite Texas Hold'em NL €5.00 or VIP 500 €200.00
3/08/2007 18:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/08/2007 18:30 CET €25,000 Turbo Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €400.00
3/08/2007 18:30 CET Rebuy (1) Texas Hold'em Fixed €10.00 €400.00
3/08/2007 18:45 CET €5,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €250.00
3/08/2007 19:00 CET €25,000 Turbo Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €400.00
3/08/2007 19:00 CET Rebuy (1) Omaha PL €15.00 €500.00
3/08/2007 19:15 CET Daily 1 VIP Texas Hold'em NL VIP 1 €50.00
3/08/2007 19:15 CET €100k Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €400.00
3/08/2007 19:30 CET €3,000 Guarantee Texas Hold'em NL €40.00 €3,000.00
3/08/2007 20:00 CET €7,000 Guarantee Texas Hold'em NL €10.00 €7,000.00
3/08/2007 20:15 CET €1,000 Satellite Soko PL €2.00 or VIP 200 €100.00
3/08/2007 20:15 CET €1,000 Guarantee 5 Card Draw PL €50.00 €1,000.00
3/08/2007 20:30 CET Freezeout Texas Hold'em NL €5.00 or VIP 500 €500.00
3/08/2007 20:45 CET €5,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €250.00
3/08/2007 21:00 CET €25,000 Guarantee Texas Hold'em NL €200.00 €25,000.00
3/08/2007 21:15 CET €100k Satellite Texas Hold'em NL €5.00 or VIP 500 €400.00
3/08/2007 21:15 CET Freeroll 7 Card Stud Fixed Freeroll €20.00
3/08/2007 21:30 CET €5,000 Turbo Satellite Texas Hold'em NL €1.00 or VIP 100 €200.00
3/08/2007 21:30 CET Freezeout Texas Hold'em NL €2.00 €200.00
3/08/2007 22:00 CET €5,000 Turbo Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €250.00
3/08/2007 22:00 CET Turbo Freezeout Texas Hold'em NL €15.00 €1,000.00
3/08/2007 22:15 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €400.00
3/08/2007 22:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/08/2007 22:30 CET Rebuy (2+1) 2-7 3-Draw Fixed €5.00 €200.00
3/08/2007 22:45 CET Rebuy (2+1) Telesina PL €10.00 €500.00
3/08/2007 23:00 CET Wild West Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €3,000.00
3/08/2007 23:15 CET Freezeout Texas Hold'em Fixed €20.00 €400.00
3/08/2007 23:15 CET Daily 40 VIP Texas Hold'em NL VIP 40 €400.00
3/08/2007 23:30 CET Rebuy (2+1) Omaha PL €30.00 €800.00
3/08/2007 23:45 CET €100k Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €200.00
3/09/2007 00:00 CET €5,000 Guarantee Texas Hold'em NL €50.00 €5,000.00
3/09/2007 00:15 CET €10,000 Satellite Texas Hold'em NL €1.50 €150.00
3/09/2007 00:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/09/2007 00:30 CET Turbo Freezeout Texas Hold'em NL €15.00 €1,000.00
3/09/2007 00:45 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €200.00
3/09/2007 01:00 CET Rebuy (1) Omaha PL €10.00 €200.00
3/09/2007 01:15 CET Freeroll Telesina PL Freeroll €20.00
3/09/2007 01:30 CET Turbo Freezeout Texas Hold'em NL €5.00 or VIP 500 €500.00
3/09/2007 02:00 CET Rebuy (1) Soko PL €7.00 €100.00
3/09/2007 02:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/09/2007 02:30 CET Shorthanded Rebuy (1) Texas Hold'em NL €10.00 €400.00
3/09/2007 03:00 CET Freezeout 5 Card Draw PL €10.00 €200.00
3/09/2007 03:15 CET Nightly 1 VIP Texas Hold'em NL VIP 1 €50.00
3/09/2007 03:30 CET Wild West Texas Hold'em NL €0.50 €200.00
3/09/2007 04:00 CET Freezeout Texas Hold'em NL €20.00 €200.00
3/09/2007 04:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/09/2007 04:30 CET Rebuy (2+1) Texas Hold'em NL €0.25 €100.00
3/09/2007 05:00 CET Turbo Freezeout Texas Hold'em NL €5.00 or VIP 500 €100.00
3/09/2007 05:15 CET Freeroll Omaha H/L PL Freeroll €20.00
3/09/2007 06:00 CET Rebuy (2+1) Texas Hold'em PL €1.00 €75.00
3/09/2007 06:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/09/2007 07:00 CET Freezeout Telesina PL €3.00 €50.00
3/09/2007 07:15 CET Freeroll Soko PL Freeroll €20.00
3/09/2007 08:00 CET Freezeout Texas Hold'em NL €7.00 €100.00
3/09/2007 08:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/09/2007 08:30 CET Freezeout Texas Hold'em NL €0.25 €100.00
3/09/2007 09:00 CET Freezeout Soko PL €5.00 €50.00
3/09/2007 09:15 CET 1 VIP Morning Special Texas Hold'em NL VIP 1 €50.00
3/09/2007 09:30 CET Rebuy (1) Texas Hold'em NL €10.00 €500.00
3/09/2007 10:00 CET Rebuy (1) 5 Card Draw PL €5.00 or VIP 500 €100.00
3/09/2007 10:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/09/2007 10:30 CET Wild West Texas Hold'em NL €0.25 or VIP 25 €1,000.00
3/09/2007 11:00 CET Freezeout Texas Hold'em NL €20.00 €400.00
3/09/2007 11:15 CET €10,000 Satellite Texas Hold'em NL €1.50 €150.00
3/09/2007 11:15 CET Daily 20 VIP Texas Hold'em NL VIP 20 €100.00
3/09/2007 11:30 CET Freezeout Texas Hold'em NL €10.00 €300.00
3/09/2007 12:00 CET Turbo Texas Texas Hold'em NL €5.00 €200.00
3/09/2007 12:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/09/2007 12:30 CET Rebuy (2+1) Texas Hold'em NL €2.00 €200.00
3/09/2007 13:00 CET Rebuy (1) Omaha PL €7.00 €200.00
3/09/2007 13:15 CET €3,000 Satellite Texas Hold'em NL €1.50 €200.00
3/09/2007 13:15 CET Freeroll Americana PL Freeroll €20.00
3/09/2007 13:30 CET Freezeout Texas Hold'em NL €30.00 or VIP 3000 €1,500.00
3/09/2007 14:00 CET Rebuy Texas Hold'em NL €10.00 €500.00
3/09/2007 14:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/09/2007 14:30 CET Freezeout 5 Card Draw PL €5.00 €200.00
3/09/2007 15:00 CET Freezeout Texas Hold'em NL €1.00 €100.00
3/09/2007 15:15 CET €10,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €300.00
3/09/2007 15:15 CET 3 VIP €50 Added Texas Hold'em NL VIP 3 €50.00
3/09/2007 15:30 CET Rebuy (2+1) Americana PL €5.00 €100.00
3/09/2007 15:45 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €4.00 or VIP 400 €400.00
3/09/2007 16:00 CET Shorthanded Freezeout Texas Hold'em NL €40.00 €1,000.00
3/09/2007 16:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/09/2007 16:30 CET Freezeout Soko PL €5.00 €100.00
3/09/2007 17:00 CET Rebuy (2+1) Omaha PL €3.00 €100.00
3/09/2007 17:15 CET Freeroll 2-7 3-Draw Fixed Freeroll €20.00
3/09/2007 17:30 CET Freezeout Texas Hold'em NL €20.00 €1,000.00
3/09/2007 17:45 CET €10,000 Satellite Texas Hold'em NL €3.00 €300.00
3/09/2007 18:00 CET Wild West Texas Hold'em NL €1.00 or VIP 100 €2,000.00
3/09/2007 18:15 CET €100k Satellite Texas Hold'em NL €5.00 or VIP 500 €200.00
3/09/2007 18:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/09/2007 18:30 CET Rebuy (1) Texas Hold'em Fixed €10.00 €400.00
3/09/2007 18:45 CET €5,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €250.00
3/09/2007 18:50 CET €10,000 Turbo Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €150.00
3/09/2007 19:00 CET Rebuy (1) Omaha PL €15.00 €500.00
3/09/2007 19:15 CET Daily 1 VIP Texas Hold'em NL VIP 1 €50.00
3/09/2007 19:15 CET €100k Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €400.00
3/09/2007 19:20 CET €10,000 Turbo Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €150.00
3/09/2007 19:30 CET €3,000 Guarantee Texas Hold'em NL €40.00 €3,000.00
3/09/2007 20:00 CET Wild West Texas Hold'em NL €0.25 or VIP 25 €5,000.00
3/09/2007 20:15 CET €1,000 Satellite Soko PL €2.00 or VIP 200 €100.00
3/09/2007 20:15 CET Freezeout 5 Card Draw PL €10.00 €200.00
3/09/2007 20:30 CET Freezeout Texas Hold'em NL €5.00 or VIP 500 €500.00
3/09/2007 20:45 CET €5,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €250.00
3/09/2007 21:00 CET €10,000 Guarantee Texas Hold'em NL €75.00 €10,000.00
3/09/2007 21:15 CET €100k Satellite Texas Hold'em NL €5.00 or VIP 500 €400.00
3/09/2007 21:15 CET Freeroll 7 Card Stud Fixed Freeroll €20.00
3/09/2007 21:30 CET €5,000 Turbo Satellite Texas Hold'em NL €1.00 or VIP 100 €200.00
3/09/2007 21:30 CET Freezeout Texas Hold'em NL €2.00 €200.00
3/09/2007 22:00 CET €5,000 Turbo Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €250.00
3/09/2007 22:00 CET Turbo Freezeout Texas Hold'em NL €15.00 €1,000.00
3/09/2007 22:15 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €400.00
3/09/2007 22:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/09/2007 22:30 CET Rebuy (2+1) 2-7 3-Draw Fixed €5.00 €200.00
3/09/2007 22:45 CET Rebuy (2+1) Telesina PL €10.00 €500.00
3/09/2007 23:00 CET Wild West Texas Hold'em NL €3.00 or VIP 300 €3,000.00
3/09/2007 23:15 CET Daily 40 VIP Texas Hold'em NL VIP 40 €400.00
3/09/2007 23:15 CET Freezeout Texas Hold'em Fixed €20.00 €400.00
3/09/2007 23:30 CET Rebuy (2+1) Omaha PL €30.00 €800.00
3/09/2007 23:45 CET €100k Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €200.00
3/10/2007 00:00 CET €5,000 Guarantee Texas Hold'em NL €50.00 €5,000.00
3/10/2007 00:15 CET €10,000 Satellite Texas Hold'em NL €1.50 €150.00
3/10/2007 00:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/10/2007 00:45 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €200.00
3/10/2007 02:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/10/2007 03:15 CET Nightly 1 VIP Texas Hold'em NL VIP 1 €50.00
3/10/2007 04:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/10/2007 06:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/10/2007 08:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/10/2007 10:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/10/2007 11:15 CET €10,000 Satellite Texas Hold'em NL €1.50 €150.00
3/10/2007 12:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/10/2007 13:15 CET €3,000 Satellite Texas Hold'em NL €1.50 €200.00
3/10/2007 14:15 CET €100k Freeroll Texas Hold'em NL Freeroll €10.00
3/10/2007 15:15 CET €10,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €300.00
3/10/2007 15:45 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €4.00 or VIP 400 €400.00
3/10/2007 16:45 CET €1,000 Satellite Soko PL €2.00 or VIP 200 €100.00
3/10/2007 17:45 CET €10,000 Satellite Texas Hold'em NL €3.00 €300.00
3/10/2007 18:15 CET €100k Weekly Freeroll Final Texas Hold'em NL Freeroll €200.00
3/10/2007 18:15 CET €100k Satellite Texas Hold'em NL €5.00 or VIP 500 €200.00
3/10/2007 18:45 CET €5,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €250.00
3/10/2007 18:50 CET €10,000 Turbo Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €150.00
3/10/2007 19:15 CET Daily 1 VIP Texas Hold'em NL VIP 1 €50.00
3/10/2007 19:15 CET €100k Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €400.00
3/10/2007 19:20 CET €10,000 Turbo Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €150.00
3/10/2007 19:30 CET €3,000 Guarantee Texas Hold'em NL €40.00 €3,000.00
3/10/2007 20:00 CET Wild West Texas Hold'em NL €0.25 or VIP 25 €5,000.00
3/10/2007 20:15 CET €1,000 Guarantee Soko PL €50.00 €1,000.00
3/10/2007 20:45 CET €5,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €250.00
3/10/2007 21:00 CET €10,000 Guarantee Texas Hold'em NL €75.00 €10,000.00
3/10/2007 21:15 CET €100k Satellite Texas Hold'em NL €5.00 or VIP 500 €400.00
3/10/2007 21:30 CET €5,000 Turbo Satellite Texas Hold'em NL €1.00 or VIP 100 €200.00
3/10/2007 22:00 CET €5,000 Turbo Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €250.00
3/10/2007 22:15 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €400.00
3/10/2007 23:45 CET €100k Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €200.00
3/11/2007 00:00 CET €5,000 Guarantee Texas Hold'em NL €50.00 €5,000.00
3/11/2007 00:15 CET €10,000 Satellite Texas Hold'em NL €1.50 €150.00
3/11/2007 00:45 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €200.00
3/11/2007 03:15 CET Nightly 1 VIP Texas Hold'em NL VIP 1 €50.00
3/11/2007 11:15 CET €10,000 Satellite Texas Hold'em NL €1.50 €150.00
3/11/2007 13:15 CET €3,000 Satellite Texas Hold'em NL €1.50 €200.00
3/11/2007 15:15 CET €10,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €300.00
3/11/2007 15:45 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €4.00 or VIP 400 €400.00
3/11/2007 17:45 CET €10,000 Satellite Texas Hold'em NL €3.00 €300.00
3/11/2007 18:15 CET €100k Satellite Texas Hold'em NL €5.00 or VIP 500 €200.00
3/11/2007 18:45 CET €5,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €250.00
3/11/2007 18:50 CET €10,000 Turbo Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €150.00
3/11/2007 19:15 CET 1VIP Sunday Final Texas Hold'em NL Freeroll €250.00
3/11/2007 19:15 CET €100k Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €400.00
3/11/2007 19:20 CET €10,000 Turbo Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €150.00
3/11/2007 19:30 CET €3,000 Guarantee Texas Hold'em NL €40.00 €3,000.00
3/11/2007 20:00 CET VIP Special €2,500 Guarantee Texas Hold'em NL VIP 50 €2,500.00
3/11/2007 20:45 CET €5,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €250.00
3/11/2007 21:00 CET €10,000 Guarantee Texas Hold'em NL €75.00 €10,000.00
3/11/2007 21:15 CET €100k Satellite Texas Hold'em NL €5.00 or VIP 500 €400.00
3/11/2007 21:30 CET €5,000 Turbo Satellite Texas Hold'em NL €1.00 or VIP 100 €200.00
3/11/2007 22:00 CET €5,000 Turbo Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €250.00
3/11/2007 22:15 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €400.00
3/11/2007 23:45 CET €100k Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €200.00
3/12/2007 00:00 CET €5,000 Guarantee Texas Hold'em NL €50.00 €5,000.00
3/12/2007 00:45 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €200.00
3/12/2007 03:15 CET 1VIP Sunday Night Final Texas Hold'em NL Freeroll €250.00
3/12/2007 15:45 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €4.00 or VIP 400 €400.00
3/12/2007 22:15 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €400.00
3/13/2007 00:45 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €200.00
3/13/2007 15:45 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €4.00 or VIP 400 €400.00
3/13/2007 22:15 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €400.00
3/14/2007 00:45 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €200.00
3/14/2007 15:45 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €4.00 or VIP 400 €400.00
3/14/2007 22:15 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €400.00
3/15/2007 00:45 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €200.00
3/15/2007 10:45 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €200.00
3/15/2007 12:45 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €200.00
3/15/2007 14:45 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €200.00
3/15/2007 15:45 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €4.00 or VIP 400 €400.00
3/15/2007 17:45 CET €25,000 Satellite Texas Hold'em NL €4.00 or VIP 400 €400.00
3/15/2007 18:30 CET €25,000 Turbo Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €400.00
3/15/2007 19:00 CET €25,000 Turbo Satellite Texas Hold'em NL €2.00 or VIP 200 €400.00
3/15/2007 21:00 CET €25,000 Guarantee Texas Hold'em NL €200.00 €25,000.00
3/25/2007 19:15 CET €100,000 GUARANTEE Texas Hold'em NL €200.00 €100,000.00
 

VISA MasterCard Neteller WB Webmoney 79x28 MoneybookersThawte                               © 2006 Metropokeri. All rights reserved. Email: info@metropokeri.com